Najczęściej kupowane

na stronę
349,00 zł

Polecamy srebrną broszkę ozdobioną kolorową emalią oraz markazytami.Model wykonany ze srebra próby 0,925.Aby twój prezent na dłużej pozostał w pamięci możemy wykonać grawer z dedykacją na tabliczce umieszczonej w eleganckim opakowaniu.Każdy nasz wyrób jest nowy z dołączoną metką jubilerską.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
1 795,00 zł

Piękna bransoleta wykonana w całości z żółtego złota próby 0,333.Dodatkowe zabezpieczenie.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerską i jest dostarczany w eleganckim opakowaniu.

W magazynie
998,00 zł

Polecamy złotą zawieszką w kształcie aniołka wysadzaną cyrkoniami zawieszoną na delikatnym złotym łańcuszku o skręcanym splocie. Całość wykonana z żółtego złota próby 0,585.( 14 karat)Na odwrocie medalika istnieje możliwość wykonania graweru. Na życzenie istnieje możliwość wykonania specjalnej tabliczki z dedykacją umieszczonej w ozdobnym opakowaniu.Każdy...

W magazynie
386,00 zł

Polecamy złoty,przestrzenny medalik z wizerunkiem Matki Boskiej zawieszony na delikatnym złotym łańcuszku o skręcanym splocie..Na odwrocie medalika istnieje możliwość wykonania graweru. Na życzenie istnieje możliwość wykonania specjalnej tabliczki z dedykacją umieszczonej w ozdobnym opakowaniu.Każdy nasz wyrób jest nowy i dostarczany w eleganckim pudełeczku.

W magazynie
4 495,00 zł

Złote kolczyki zdobione 16 diamentami o łącznej masie 0,05 ct w jakości H/P1 oraz 50 szafirami o łącznej masie 1,28 ct .Model wykonany żółtego złota próby 0,585 ( 14 KARAT).W komplecie z pierścionkiem oraz mogą one stanowić idealny prezent dla bliskiej osoby.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerską i wysłany w gustownym opakowaniu.

W magazynie
1 890,00 zł

Polecamy złoty pierścionek z centralnie osadzonym rubinem o wielkości 0,60 ct i  brylantami o wielkości 0,05 ct. Wykonany on został z żółtego złota próby 0,585. Zarówno kamień centralny jak i brylanty posiadają  Certyfikat Autentyczności.Każdy nasz wyrób jest nowy i jest dostarczany w eleganckim opakowaniu. Istnieje możliwość wykonania pierścionka w...

Towar na zamówienie.Termin wykonania do 7 dni.
1 180,00 zł

Polecamy piękne, wiszące kolczyki w kształcie skrzydeł anioła wykonane w całości z żółtego złota próby 0,585. Mogą one być idealnym prezentem dla bliskiej osoby.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerskąi wysłany w gustownym opakowaniu.

Towar chwilowo niedostępny.
352,00 zł

Złota  zawieszka w kształcie aniołka z cyrkoniami wykonana z dwukolorowego złota próby 0,585.( 14 karat ).Do kompletu polecamy łańcuszek.Istnieje możliwość wykonania graweru  na specjalnej tabliczce umieszczonej w eleganckim opakowaniu.Na zdjęciu przykład dedykacji. Każdy nasz wyrób jest nowy z dołączoną metką jubilerską.

W magazynie
249,00 zł

Polecamy piękny ,złoty łańcuszek o oryginalnym splocie wykonany z żółtego złota próby 0,333.Aby twój prezent na dłużej pozostał w pamięci proponujemy wykonanie graweru ze specjalną dedykacją na tabliczce umieszczonej w opakowaniu.Do kompletu polecamy bransoletkę.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerską i jest dostarczanyw eleganckim opakowaniu.

W magazynie
396,00 zł

Polecamy złotą z zawieszkę w kształcie aniołka z cyrkoniami wykonaną ze złota próby 0,585.( 14 karat ).Do kompletu polecamy łańcuszek.Istnieje możliwość wykonania graweru  na specjalnej tabliczce umieszczonej w eleganckim opakowaniu.Na zdjęciu przykład dedykacji. Każdy nasz wyrób jest nowy z dołączoną metką jubilerską.

W magazynie
239,00 zł

Złota z zawieszka w kształcie koniczynki z osadzonymi cyrkoniami wykonana ze złota próby 0,333.( 8 karat ).Do kompletu polecamy łańcuszek o skręcanym splocie.Istnieje możliwość wykonania graweru  na specjalnej tabliczce umieszczonej w eleganckim opakowaniu.Na zdjęciu przykład dedykacji. Każdy nasz wyrób jest nowy z dołączoną metką jubilerską.

W magazynie
185,00 zł

Polecamy złoty, gładki krzyżyk wykonany z żółtego złota próby 0,333. Zawieszony na łańcuszku może stanowić doskonały prezent z okazji Chrztu Św. lub Komunii Świętej. Aby Twój prezent został zapamiętany na zawsze proponujemy grawerowaną dedykację na tabliczce umieszczonej w eleganckim opakowaniu.

Produkt chwilowo niedostępny
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów

Do góry