Naszyjniki 

339,00 zł

Polecamy złoty naszyjnik składający się z łańcuszka i zawieszki w kształcie kółeczka z otworem wykonany z żółtego złota próby 0,333(8 karat). Isnieje możliwośc wykonania graweru bezposrednio na złotym elemencie jak i na ozdobnej tabliczce umieszczonej w pudełeczku które dołączamy razem z wyrobem.Każdy nasz wyrób jest nowy o czym świadczy dołączona metka...

Towar na wyczerpaniu.Pytaj o dostępność.
649,00 zł

Polecamy złoty naszyjnik składający się z łańcuszka ozdobionego kilkoma kuleczkami. Został on wykonany z żółtego złota próby 0,333(8 karat).Do kompletu polecamy bransoletkę oraz kolczyki.Każdy nasz wyrób jest nowy o czym świadczy dołączona metka jubilerska. 

Produkt chwilowo niedostępny.
499,00 zł

Polecamy złoty naszyjnik ozdobiony cyrkoniami. Został on wykonany w całości z żółtego złota próby 0,333 (8 karat).Do kompletu polecamy bransoletkę oraz kolczyki.Każdy nasz wyrób jest nowy o czym świadczy dołączona metka jubilerska. 

Produkt chwilowo niedostępny.
449,00 zł

Polecamy  naszyjnik ozdobiony złotymi kółeczkami. Został on wykonany w całości z żółtego złota próby 0,333 (8 karat).Do kompletu polecamy bransoletkę oraz kolczyki.Każdy nasz wyrób jest nowy o czym świadczy dołączona metka jubilerska. 

Towar chwilowo niedostępny.
1 495,00 zł

Piękny, złoty naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,585.Model ozdobiono onyksem rekonstruowanym.Do kompletu polecamy pierścionek,bransoletkę oraz kolczyki.

W magazynie
479,00 zł

Polecamy oryginalny, złoty wisior zawieszony na łańcuszku .Całość  została  wykonana  z żółtego złota próby 0,333 (8 karat).Do kompletu polecamy  kolczyki.Każdy nasz wyrób jest nowy i dostarczany w eleganckim opakowaniu.

W magazynie
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Do góry