Kolczyki 

na stronę
515,00 zł

Polecamy złote kolczyki  wykonane z dwukolorowego złota próby 0,333.W komplecie z pierścionkiem mogą one być idealnym prezentem dla ukochanej osoby.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerską i wysłany w gustownym opakowaniu.

W magazynie
135,00 zł

Polecamy złote,klasyczne kolczyki kółeczka wykonane w całości z żółtego złota próby 0,333.Mogą one być idealnym prezentem dla bliskiej osoby.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerską i wysłany w gustownym opakowaniu.

W magazynie
855,00 zł

Polecamy piękne, wiszące kolczyki wysadzane granatami i cyrkoniami wykonane w całościz żółtego złota próby 0,333.W komplecie z pierścionkiem oraz zawieszką mogą one być idealnym prezentem dla bliskiej osoby.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerskąi wysłany w gustownym opakowaniu.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
855,00 zł

Polecamy piękne, wiszące kolczyki wysadzane opalami i cyrkoniami wykonane w całościz żółtego złota próby 0,333.W komplecie z pierścionkiem oraz zawieszką mogą one być idealnym prezentem dla bliskiej osoby.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerskąi wysłany w gustownym opakowaniu.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
855,00 zł

Polecamy piękne, wiszące kolczyki wysadzane rubinami i cyrkoniami wykonane w całościz żółtego złota próby 0,333.W komplecie z pierścionkiem oraz zawieszką mogą one być idealnym prezentem dla bliskiej osoby.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerską i wysłany w gustownym opakowaniu.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
1 225,00 zł

Polecamy piękne, wiszące kolczyki wysadzane szafirami i cyrkoniami wykonane w całościz żółtego złota próby 0,585.W komplecie z pierścionkiem oraz zawieszką mogą one być idealnym prezentem dla bliskiej osoby.Model ten możemy również wykonać w próbie 0,333 i z innymi kolorami kamieni.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerskąi wysłany w gustownym...

Brak w magazynie
Brak w magazynie
355,00 zł

Polecamy złote kolczyki kółeczka  wykonane z żółtego złota próby 0,333.Mogą one być idealnym prezentem dla ukochanej osoby.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerską i wysłany w gustownym opakowaniu.

Towar na wyczerpaniu. Zapytaj o dostępność.
405,00 zł 475,00 zł

Polecamy oryginalne, złote kolczyki na angielskim zapięciu wykonane w całości z żółtego złota próby 0,333. Mogą one być idealnym prezentem na każdą okazję dla bliskiej osoby.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerską i wysłany w gustownym opakowaniu.

W magazynie
368,00 zł

Polecamy  kolczyki koniczynki na szczęście wykonane z żółtego złota próby 0,585. Mogą one być idealnym prezentem dla bliskiej osoby.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerską i wysłany w gustownym opakowaniu.

Towar chwilowo niedostępny.
945,00 zł

Polecamy piękne, wiszące kolczyki w kształcie skrzydeł anioła wykonane w całości z żółtego złota próby 0,585. Mogą one być idealnym prezentem dla bliskiej osoby.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerskąi wysłany w gustownym opakowaniu.

Towar chwilowo niedostępny.
2 195,00 zł

Polecamy piękne ponadczasowe, kolczyki na sztyfcie wykonane z dwukolorowego złota próby 0,585.Ozdobione dwoma brylantami o łącznej masie 0,2 ct ,barwie "H" i czystości "Si 2".Autentyczność brylantów potwierdzona certyfikatem. Mogą one być idealnym prezentem dla bliskiej osoby.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerską i wysłany w gustownym...

W magazynie
3 095,00 zł

Polecamy piękne ponadczasowe, kolczyki na sztyfcie wykonane z dwukolorowego złota próby 0,585.Ozdobione dwoma brylantami o łącznej masie 0,28 ct ,barwie "H" i czystości "Si 2".Autentyczność brylantów potwierdzona certyfikatem. Mogą one być idealnym prezentem dla bliskiej osoby.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerską i wysłany w gustownym...

W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 32 elementów

Do góry