Bransoletki 

na stronę
409,00 zł

Polecamy piękną ,złotą bransoletkę o delikatnym ,skręcanym splocie wykonaną z żółtego złota próby 0,333.Do kompletu polecamy łańcuszek o tym samym splocie.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerską i jest dostarczanyw eleganckim opakowaniu.

W magazynie
1 235,00 zł

Polecamy piękna ,złotą bransoletkę  oryginalnym splocie.Aby twój prezent na dłużej pozostał w pamięci proponujemy wykonanie graweru ze specjalną dedykacją na tabliczce umieszczonej w opakowaniu.Do kompletu polecamy łańcuszek.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerską i jest dostarczanyw eleganckim opakowaniu.

W magazynie
3 450,00 zł

Polecamy piękną bransoletkę  wykonaną z żółtego złota próby 0,333.Aby twój prezent na dłużej pozostał w pamięci proponujemy wykonanie grawerowanej dedykacji również na tabliczce umieszczonej w opakowaniuKażdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerską i jest dostarczany w eleganckim opakowaniu.

Towar wyłącznie na zamówienie.Czas wykonania ok.30 dni.
1 875,00 zł

Polecamy piękną bransoletkę o oryginalnym wzorze wykonaną z żółtego złota próby 0,333.Aby twój prezent na dłużej pozostał w pamięci proponujemy wykonanie grawerowanej dedykacji równie na tabliczce umieszczonej w opakowaniu.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerską i jest dostarczany w eleganckim opakowaniu.

Towar na wyczerpaniu.Pytaj o dostępność.
699,00 zł

Polecamy piękną bransoletkę ozdobioną markazytami i wykonaną w całości ze srebra próby 0,925.Może ona  być doskonałym prezentemdla ukochanej osoby na każdą okazję.Każdy nasz wyrób jest nowy i jest  dostarczamy w gustownym opakowaniu.

Towar niedostępny.
399,00 zł

Bransoleta ozdobiona krzyżykiem, wykonana z żółtego złota próby 0,585.Dzięki oryginalnemu wzorowi będzie stanowiła niepowtarzalny prezent dla bliskiej osoby.Do kompletu polecamy łańcuszek.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerską i jest dostarczany w eleganckim opakowaniu.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
995,00 zł

Bransoleta ozdobiona kółeczkami do których można przypiąć różne zawieszki.Wykonana z żółtego złota próby 0,333.Dzięki oryginalnemu wzorowi będzie stanowiła niepowtarzalny prezent dla bliskiej osoby.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerską i jest dostarczany w eleganckim opakowaniu.

Towar chwilowo niedostępny.
119,00 zł

Męska bransoleta ze stali szlachetnej 316L z naturalnym skórzanym paskiem. Każdy nasz wyrób jest nowy i dostarczany w eleganckim opakowaniu. .

Towar na zamówienie. Pytaj o dostępność.
119,00 zł

Męska bransoleta ze stali szlachetnej 316L z naturalnym skórzanym paskiem. Każdy nasz wyrób jest nowy i dostarczany w eleganckim opakowaniu.

W magazynie
75,00 zł

Piękna bransoletka  o bardzo oryginalnym kształcie wysadzana cyrkoniami.Całość wykonana ze srebra próby 0,925.Aby twój prezent na dłużej został w pamięci możemy wykonać grawer z dedykacją na specjalnej tabliczce.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerską i jest dostarczany w eleganckim opakowaniu.

Produkt chwilowo niedostępny.
139,00 zł

Męska bransoleta ze stali szlachetnej 316L z naturalną skórą jagnięcą. Każdy nasz wyrób jest nowy i dostarczany w eleganckim opakowaniu.

Towar na zamówienie. Pytaj o dostępność.
149,00 zł

Męska bransoleta ze stali szlachetnej 316L z naturalnym skórzanym paskiem wykończona satyną. Każdy nasz wyrób jest nowy i dostarczany w eleganckim opakowaniu.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 30 elementów

Do góry