Pierścionki 

na stronę
1 320,00 zł

Polecamy oryginalny, złoty pierścionek z wygrawerowanymi wzorami kolorowych liści wykonany ze złota próby 0,585.( 14 karat ) Może on być idealnym prezentem dla bliskiej osoby.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerską i wysłany w gustownym opakowaniu..

W magazynie
1 590,00 zł

Polecamy klasyczny złoty pierścionek z brylantem wykonany z dwukolorowegozłota próby 0,585. Pojedyńcza biała oprawa kamienia podkreśla nieprzemijające,szlachetne piękno pierścionka.Brylant posiada  Certyfikat Autentyczności .Każdy nasz wyrób jest nowy i jest dostarczany w eleganckim opakowaniu.

W magazynie
6 995,00 zł

Polecamy klasyczny złoty pierścionek z brylantem wykonany z dwukolorowegozłota próby 0,585. Pojedyńcza biała oprawa kamienia podkreśla nieprzemijające,szlachetne piękno pierścionka.Brylant posiada międzynarodowy Certyfikat Autentyczności IGI .Każdy nasz wyrób jest nowy i jest dostarczany w eleganckim opakowaniu.

W magazynie
739,00 zł

Polecamy oryginalny złoty pierścionek wysadzany szafirami i cyrkoniami wykonany w całościz żółtego złota próby 0,333.W komplecie z zawieszką oraz kolczykami może on być idealnym prezentem dla bliskiej osoby.Model ten możemy wykonać również w próbie 0,585 i w innej konfiguracji kamieni.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerską i wysłany w...

Towar chwilowo niedostępny.
739,00 zł

Polecamy oryginalny złoty pierścionek wysadzany granatami i cyrkoniami wykonany w całościz żółtego złota próby 0,333.W komplecie z zawieszką oraz kolczykami może on być idealnym prezentem dla bliskiej osoby.Model ten możemy wykonać również w próbie 0,585 i w innej konfiguracji kamieni.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerską i wysłany w...

Towar chwilowo niedostępny.
739,00 zł

Polecamy oryginalny złoty pierścionek wysadzany opalem i cyrkoniami wykonany w całościz żółtego złota próby 0,333.W komplecie z zawieszką oraz kolczykami może on być idealnym prezentem dla bliskiej osoby.Model ten możemy wykonać również w próbie 0,585 i w innej konfiguracji kamieni.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerską i wysłany w...

Towar na wyczerpaniu.Pytaj o dostępność.
739,00 zł

Polecamy oryginalny złoty pierścionek wysadzany rubinem i cyrkoniami wykonany w całościz żółtego złota próby 0,333.W komplecie z zawieszką oraz kolczykami może on być idealnym prezentem dla bliskiej osoby.Model ten możemy wykonać również w próbie 0,585 i w innej konfiguracji kamieni.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerską i wysłany w...

Towar na wyczerpaniu.Pytaj o dostępność.
695,00 zł

Polecamy tradycyjny, złoty pierścionek wysadzany cyrkoniami wykonany z dwukolorowego złota próby 0,333.W komplecie z kolczykami może on być idealnym prezentem dla bliskiej osoby.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerską i wysłany w gustownym opakowaniu.

W magazynie
595,00 zł 755,00 zł

Polecamy oryginalny, złoty pierścionek z osadzoną centralnie dużą cyrkonią o szlifie brylantowym wykonany z żółtego złota próby 0,333.Może on być idealnym prezentem dla bliskiej osoby.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerską i wysłany w gustownym opakowaniu.

Obniżona cena!
W magazynie
485,00 zł

Polecamy oryginalny, złoty pierścionek z osadzonymi cyrkoniami wykonany z żółtego złota próby 0,333.Może on być idealnym prezentem dla bliskiej osoby.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerską i wysłany w gustownym opakowaniu.

W magazynie
1 895,00 zł

Polecamy klasyczny złoty pierścionek z brylantem wykonany z białego złota próby 0,585. Pojedyńcza, biała oprawa kamienia podkreśla nieprzemijające,szlachetne piękno pierścionka.Brylant posiada  Certyfikat Autentyczności .Każdy nasz wyrób jest nowy i jest dostarczany w eleganckim opakowaniu.

Towar na zamówienie.Pytaj o dostępność.
2 390,00 zł

Polecamy złoty pierścionek zdobiony brylantami wykonany z dwukolorowego złota próby 0,585.Oprawa kamieni sprawia że wzór ten nadaje się na każdą okazję dla bliskiej osoby.Brylant posiada  Certyfikat Autentyczności .Każdy nasz wyrób jest nowy i jest dostarczany w eleganckim opakowaniu.

Produkt niedostępny.
Pokazuje 1 - 12 z 517 elementów

Do góry