Pierścionki 

na stronę
2 395,00 zł

Polecamy klasyczny złoty pierścionek z brylantem wykonany z dwukolorowegozłota próby 0,585. Pojedyńcza biała oprawa kamienia podkreśla nieprzemijające,szlachetne piękno pierścionka.Brylant posiada  Certyfikat Autentyczności .Każdy nasz wyrób jest nowy i jest dostarczany w eleganckim opakowaniu.

W magazynie
665,00 zł

Polecamy oryginalny, złoty pierścionek z osadzonymi cyrkoniami wykonany z żółtego złota próby 0,333.Może on być idealnym prezentem dla bliskiej osoby.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerską i wysłany w gustownym opakowaniu.

Produkt niedostępny
1 995,00 zł

Polecamy złoty pierścionek zdobiony brylantami wykonany z dwukolorowego złota próby 0,585.Centralnie oprawiony kamień sprawia że wzór ten nadaje się na każdą okazję dla bliskiej osoby.Brylant posiada  Certyfikat Autentyczności .Każdy nasz wyrób jest nowy i jest dostarczany w eleganckim opakowaniu.

Produkt niedostępny
949,00 zł

Polecamy elegancki, złoty pierścionek wysadzany cyrkoniami wykonany w całościz żółtego złota próby 0,333.Może on być idealnym prezentem dla bliskiej osoby.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerską i wysłany w gustownym opakowaniu.

Produkt niedostępny.
3 695,00 zł

Polecamy złoty pierścionek zdobiony 28 sztuk diamentów o łącznej masie 0,055 ct oraz 25 sztuk szafirów o łącznej masie 1,50 ct . Wyrób wykonano z białego złota próby 0,585.Do kompletu polecamy kolczyki.Autentyczność kamieni szlachetnych została potwierdzona certyfikatem autentyczności.Każdy nasz wyrób jest nowy i jest dostarczany w eleganckim opakowaniu.

W magazynie
995,00 zł

Polecamy oryginalny złoty pierścionek z nieprzemijającym greckim wzorem wykonany z dwukolorowego złota próby 0,585.Może on być idealnym prezentem dla bliskiej osoby.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerską i wysłany w gustownym opakowaniu.

Brak w magazynie
Brak w magazynie
3 495,00 zł

Polecamy klasyczny złoty pierścionek z brylantem wykonany z dwukolorowego złota próby 0,585. Pojedyńcza biała oprawa kamienia podkreśla nieprzemijające,szlachetne piękno pierścionka.Brylant posiada międzynarodowy Certyfikat Autentyczności IGI.Każdy nasz wyrób jest nowy i jest dostarczany w eleganckim opakowaniu.

W magazynie
1 695,00 zł

Polecamy złoty pierścionek ozdobiony brylantem wykonany z dwukolorowego złota próby 0,585.Centralnie oprawiony kamień sprawia, że wzór ten nadaje się na każdą okazję dla bliskiej osoby.Brylant posiada  Certyfikat Autentyczności .Każdy nasz wyrób jest nowy i jest dostarczany w eleganckim opakowaniu.

W magazynie
1 595,00 zł

Polecamy złoty pierścionek zdobiony brylantem wykonany z dwukolorowego złota próby 0,585.Centralnie oprawiony kamień sprawia że wzór ten nadaje się na każdą okazję dla bliskiej osoby.Brylant posiada  Certyfikat Autentyczności .Każdy nasz wyrób jest nowy i jest dostarczany w eleganckim opakowaniu.

W magazynie
3 295,00 zł

Polecamy złoty pierścionek zdobiony 10 sztukami diamentów o łącznej masie 0,02 ct , 14 sztukami szafirów o łącznej masie 0,50 ct oraz centralnie osadzonym kamieniem London Blue Topaz o masie 2,39 ct. Wyrób wykonano z zółtego złota próby 0,585.Do kompletu polecamy kolczyki oraz zawieszkę.Autentyczność kamieni szlachetnych została potwierdzona certyfikatem...

W magazynie
4 200,00 zł

Polecamy złoty pierścionek z osadzonym centralnie brylantem o wielkości 0,23 ct. Wykonany został z żółtego złota próby 0,585. Klasyczna oprawa z białego złota podkreśla charakter pierścionka podarowanego bliskiej osobie. Brylant posiada międzynarodowy Certyfikat Autentyczności.Każdy nasz wyrób jest nowy i jest dostarczany w eleganckim opakowaniu.

Towar na zamówienie.Termin wykonania do 7 dni.
2 550,00 zł

Polecamy złoty pierścionek ozdobiony brylantami o masie 0,16 ct. Wykonany on został z żółtego złota próby 0,585.Pięknie oprawione kamienie sprawią, że wzór ten nadaje się na każdą okazję dla bliskiej osoby. Brylanty posiadają  Certyfikat Autentyczności .Każdy nasz wyrób jest nowy i jest dostarczany w eleganckim opakowaniu.

Towar na zamówienie.Termin wykonania do 7 dni.
Pokazuje 1 - 12 z 501 elementów

Do góry