Obniżka!
zegarek

Zegarek damski BISSET

BSAE20GRGX03BX

Polecamy zegarek damski szwajcarskiej firmy BISSET z mechanizmem RONDA. Jest to zegarek kwarcowy posiadający kopertę wykonaną z wysokiej jakości stali złoconą metodą PVD, skórzany pasek, mineralne, soczewkowe szkło, wodoszczelność 3 ATM. Producent udziela gwarancji na 24 miesiące.Istnieje możliwość wygrawerowania dedykacji na kopercie zegarka lub na specjalnej tabliczce umieszczonej w eleganckim opakowaniu.

290,00 zł brutto

-130,00 zł

420,00 zł brutto

Opis

Kruszec Stal pozłacana
Masa 42,9 gram
Dla kogo Dla niej
Kamień centralny Cyrkonie
Szerokość 45,9 mm
Wysokość 41,1 mm
Kolor skóry Brązowy
Koperta Stalowa złocona metodą PVD
Szkło Mineralne
Wodoszczelność 3 ATM
Mechanizm RONDA
Bransoleta/Pasek Skórzany
Sekundnik czasu rzeczywistego NIE
Funkcja daty NIE
Producent Bisset

Więcej informacji

Firma Bisset, z siedzibą w Lengnau - kanton Jura w Szwajcarii, kontynuująca tradycję rodzinnej manufaktury założonej w połowie wieku dwudziestego, początkowo zajmowała się produkcją podzespołów mechanizmów zegarkowych, w szczególności opracowywała elementy ślizgowe na bazie kamieni szlachetnych - rubinów, a później syntetycznych. Po roku 1998 diametralnie zaczyna zmieniać charakter produkcji, kierując się w stronę produktów gotowych. Tworząc silny zespół projektowy, przy wsparciu firmy Montres Charmex i stosując nowoczesne metody projektowe 3D udaje się wykreować własny wizerunek stylistyczny produkowanych zegarków.

Podobne produkty

Polecamy zegarek damski szwajcarskiej firmy BISSET z mechanizmem RONDA. Jest to zegarek kwarcowy posiadający kopertę wykonana z wysokiej jakości stali złoconą metodą PVD, skórzany pasek, mineralne soczewkowe szkło, perłowa tarcza, wodoszczelność 3 ATM. Producent udziela gwarancji na 24 miesiące.Istnieje możliwość wygrawerowania dedykacji na kopercie...

384,00 zł
In Stock

Do góry