Zegarek męski BISSET

BSDD90TISX05AX

Polecamy zegarek męski szwajcarskiej firmy BISSET z mechanizmem RONDA. Jest to zegarek kwarcowy posiadający kopertę i bransoletę wykonaną z wysokiej jakości stali złoconej metodą PVD, mineralne szkło, wodoszczelność 5 ATM. Producent udziela gwarancji na 24 miesiące.Istnieje możliwość wygrawerowania dedykacji na kopercie zegarka lub na specjalnej tabliczce umieszczonej w eleganckim opakowaniu.

890,00 zł brutto

Opis

Kruszec Stal pozłacana
Masa 193,7 gram
Dla kogo Dla niego
Szerokość 52,9 mm
Wysokość 12,6 mm
Koperta Stalowa złocona metodą PVD
Szkło Mineralne
Mechanizm RONDA
Bransoleta/Pasek Stalowa złocona metodą PVD
Sekundnik czasu rzeczywistego TAK
Wskaźnik minutowy stopera TAK
Wskaźnik sekundowy stopera TAK
Funkcja daty TAK
Producent Bisset

Więcej informacji

Firma Bisset, z siedzibą w Lengnau - kanton Jura w Szwajcarii, kontynuująca tradycję rodzinnej manufaktury założonej w połowie wieku dwudziestego, początkowo zajmowała się produkcją podzespołów mechanizmów zegarkowych, w szczególności opracowywała elementy ślizgowe na bazie kamieni szlachetnych - rubinów, a później syntetycznych. Po roku 1998 diametralnie zaczyna zmieniać charakter produkcji, kierując się w stronę produktów gotowych. Tworząc silny zespół projektowy, przy wsparciu firmy Montres Charmex i stosując nowoczesne metody projektowe 3D udaje się wykreować własny wizerunek stylistyczny produkowanych zegarków.

Podobne produkty

Polecamy zegarek męski szwajcarskiej firmy BISSET z mechanizmem RONDA. Jest to zegarek kwarcowy posiadający kopertę wykonaną z wysokiej jakości stali, skórzany pasek, mineralne, soczewkowe szkło, wodoszczelność 5 ATM. Producent udziela gwarancji na 24 miesiące.Istnieje możliwość wygrawerowania dedykacji na kopercie zegarka lub na specjalnej tabliczce...

720,00 zł
In Stock

Do góry