Zegarek męski BISSET

BSCC63TMBW05AX

Polecamy zegarek męski szwajcarskiej firmy BISSET z mechanizmem RONDA. Jest to zegarek kwarcowy posiadający kopertę wykonaną z wysokiej jakości stali, skórzany pasek, mineralne, soczewkowe szkło, wodoszczelność 5 ATM. Producent udziela gwarancji na 24 miesiące.Istnieje możliwość wygrawerowania dedykacji na kopercie zegarka lub na specjalnej tabliczce umieszczonej w eleganckim opakowaniu.

720,00 zł brutto

Opis

Kruszec Stal szlachetna
Masa 147,5 gram
Dla kogo Dla niego
Szerokość 55,5 mm
Wysokość 16,5 mm
Kolor skóry Czarny
Koperta Stalowa
Szkło Mineralne
Wodoszczelność 5 ATM
Mechanizm RONDA
Bransoleta/Pasek Skórzany
Sekundnik czasu rzeczywistego TAK
Wskaźnik minutowy stopera TAK
Wskaźnik sekundowy stopera TAK
Funkcja daty TAK
Producent Bisset

Więcej informacji

Firma Bisset, z siedzibą w Lengnau - kanton Jura w Szwajcarii, kontynuująca tradycję rodzinnej manufaktury założonej w połowie wieku dwudziestego, początkowo zajmowała się produkcją podzespołów mechanizmów zegarkowych, w szczególności opracowywała elementy ślizgowe na bazie kamieni szlachetnych - rubinów, a później syntetycznych. Po roku 1998 diametralnie zaczyna zmieniać charakter produkcji, kierując się w stronę produktów gotowych. Tworząc silny zespół projektowy, przy wsparciu firmy Montres Charmex i stosując nowoczesne metody projektowe 3D udaje się wykreować własny wizerunek stylistyczny produkowanych zegarków.

Podobne produkty

Polecamy zegarek męski szwajcarskiej firmy BISSET z mechanizmem ISA. Jest to zegarek kwarcowy posiadający kopertę wykonaną z wysokiej jakości stali, skórzany pasek, mineralne, soczewkowe szkło, wodoszczelność 5 ATM. Producent udziela gwarancji na 24 miesiące.Istnieje możliwość wygrawerowania dedykacji na kopercie zegarka lub na specjalnej tabliczce...

715,00 zł
Ostatnie egzemplarze.Pytaj o dostępność.

Do góry