Obrączki Tytan 09

MT-09

Polecamy komplet obrączek wykonanych z antyalergicznego tytany.Istnieje możliwość wykonania dowolnej szerokości i dowolnej konfiguracji,z cyrkoniami lub brylantami.Na życzenie wykonujemy również grawer w cenie na obrączkach.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerską i jest dostarczany w eleganckim opakowaniu.

Towar na zamówienie.Termin wykonania do 10 dni.

800,00 zł brutto

400,00 zł za sztukę

Opis

Kruszec Tytan
Dla kogo Państwo Młodzi
Kamień centralny Cyrkonie lub brylanty
Szerokość Dowolna od 4-10 mm

Podobne produkty

Polecamy komplet obrączek wykonanych z antyalergicznego tytanu połączonego z żółtym złotem.Istnieje możliwość wykonania dowolnej szerokości i dowolnej konfiguracji.Na życzenie wykonujemy również grawer w cenie.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerską i jest dostarczany w eleganckim opakowaniu.

1 200,00 zł
Towar na zamówienie.Termin wykonania do 10 dni.

Polecamy komplet obrączek wykonanych z antyalergicznego tytan.Istnieje możliwość wykonania dowolnej szerokości i dowolnej konfiguracji.GRAWER i eleganckie opakowanie  w cenie wyrobu.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerską i jest dostarczany w eleganckim opakowaniu.

800,00 zł
Towar na zamówienie.Termin wykonania do 10 dni.

Polecamy obrączki wykonane z antyalergicznego tytany.Istnieje możliwość wykonania dowolnej szerokości i dowolnej konfiguracji,z cyrkoniami lub brylantami.Na życzenie wykonujemy również grawer w cenie na obrączkach.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerską i jest dostarczany w eleganckim opakowaniu.

400,00 zł
Towar na zamówienie.Termin wykonania do 10 dni.

Polecamy obrączki wykonane z antyalergicznego tytanu połączonego z żółtym złotem.Istnieje możliwość wykonania dowolnej szerokości i dowolnej konfiguracji.Na życzenie wykonujemy również grawer w cenie.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerską i jest dostarczany w eleganckim opakowaniu.

600,00 zł
Towar na zamówienie.Termin wykonania do 10 dni.

Do góry