Obrączki Tytan 06

MT-06

Polecamy komplet obrączek wykonanych z antyalergicznego tytan.Istnieje możliwość wykonania dowolnej szerokości i dowolnej konfiguracji.GRAWER i eleganckie opakowanie  w cenie wyrobu.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerską i jest dostarczany w eleganckim opakowaniu.

Towar na zamówienie.Termin wykonania do 10 dni.

800,00 zł brutto

400,00 zł za sztukę

Opis

Kruszec Tytan
Dla kogo Państwo Młodzi
Szerokość Dowolna od 4-10 mm

Podobne produkty

Polecamy komplet obrączek wykonanych z antyalergicznego tytanu połączonego z żółtym złotem.Istnieje możliwość wykonania dowolnej szerokości i dowolnej konfiguracji.Na życzenie wykonujemy również grawer w cenie.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerską i jest dostarczany w eleganckim opakowaniu.Do ceny należy doliczyć wartosć złota.

1 200,00 zł
Towar na zamówienie.Termin wykonania do 10 dni.

Polecamy komplet obrączek wykonanych z antyalergicznego tytanu.Istnieje możliwość wykonania dowolnej szerokości i dowolnej konfiguracji,z cyrkoniami lub brylantami.Na życzenie wykonujemy również grawer w cenie na obrączkach.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerską i jest dostarczany w eleganckim opakowaniu.

1 000,00 zł
Towar na zamówienie.Termin wykonania do 10 dni.

Polecamy obrączki wykonane z antyalergicznego tytany.Istnieje możliwość wykonania dowolnej szerokości i dowolnej konfiguracji,z cyrkoniami lub brylantami.Na życzenie wykonujemy również grawer w cenie na obrączkach.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerską i jest dostarczany w eleganckim opakowaniu.

500,00 zł
Towar na zamówienie.Termin wykonania do 10 dni.

Polecamy obrączki wykonane z antyalergicznego tytanu połączonego z żółtym złotem.Istnieje możliwość wykonania dowolnej szerokości i dowolnej konfiguracji.Na życzenie wykonujemy również grawer w cenie.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerską i jest dostarczany w eleganckim opakowaniu.Do ceny należy doliczyć wartość złota.

600,00 zł
Towar na zamówienie.Termin wykonania do 10 dni.

Do góry