Chrzciny/Komunie 

na stronę
620,00 zł

Polecamy złotą zawieszką w kształcie aniołka wysadzaną cyrkoniami zawieszoną na delikatnym złotym łańcuszku o skręcanym splocie. Całość wykonana z żółtego złota próby 0,585.( 14 karat)Na odwrocie medalika istnieje możliwość wykonania graweru. Na życzenie istnieje możliwość wykonania specjalnej tabliczki z dedykacją umieszczonej w ozdobnym opakowaniu.Każdy...

W magazynie
189,00 zł

Złoty medalik z wizerunkiem Matki Boskiej z dzieciątkiem wykonany z  żółtego złota próby 0,333.Każdy nasz wyrób dostarczamy w gustownym opakowaniu.Proponujemy wygrawerowanie dedykacji w eleganckim opakowaniu.

W magazynie
349,00 zł

Polecamy złoty" Cudowny" medalik  zawieszony na delikatnym złotym łańcuszku o skręcanym splocie. Całość wykonana z żółtego złota próby 0,333. Na życzenie istnieje możliwość wykonania specjalnej tabliczki z dedykacją umieszczonej w ozdobnym opakowaniu.Każdy nasz wyrób jest nowy i dostarczany w eleganckim pudełeczku.

W magazynie
119,00 zł

Złoty medalik w kształcie papirusa z wizerunkiem Matki Boskiej z dzieciątkiem wykonany z  żółtego złota próby 0,333.Każdy nasz wyrób dostarczamy w gustownym opakowaniu.Proponujemy wygrawerowanie dedykacji w eleganckim opakowaniu.

W magazynie
315,00 zł

Polecamy piękną ,złotą bransoletkę z motywem aniołka na której można wykonać grawer z dedykacją dla bliskiej osoby.Regulowana długość pozwala nosić tę bransoletkę zarówno dziecku jak i osobie dorosłej.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerską i jest dostarczanyw eleganckim opakowaniu.

Towar chwilowo niedostępny.
209,00 zł

Polecamy piękną ,złotą bransoletkę ozdobioną cyrkoniami i wykonaną w całości z żółtego złota próby 0,333.Regulowana długość pozwala nosić tę bransoletkę zarówno dziecku jak i osobie dorosłej.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerską i jest dostarczanyw eleganckim opakowaniu.

W magazynie
Pokazuje 37 - 42 z 42 elementów

Do góry