Chrzciny/Komunie 

na stronę
269,00 zł

Złoty medalik z wizerunkiem Matki Boskiej z dzieciątkiem wykonany z dwukolorowego żółtego złota próby 0,585.Każdy nasz wyrób dostarczamy w gustownym opakowaniu.Proponujemy wygrawerowanie dedykacji w eleganckim opakowaniu.

Towar na wyczerpaniu.Pytaj o dostępność.
235,00 zł

Złoty medalik z wizerunkiem Matki Boskiej z dzieciątkiem wykonany z  żółtego złota próby 0,585.Każdy nasz wyrób dostarczamy w gustownym opakowaniu.Proponujemy wygrawerowanie dedykacji w eleganckim opakowaniu.

W magazynie
295,00 zł

Złoty medalik z wizerunkiem Matki Boskiej wykonany z dwukolorowego złota próby 0,585.Każdy nasz wyrób dostarczamy w gustownym opakowaniu.Proponujemy wygrawerowanie dedykacji na specjalnej tabliczce umieszczonej w eleganckim opakowaniu.( Przykład dedykacji na zdjęciu)

W magazynie
575,00 zł

Złoty,nowoczesny medalik z wizerunkiem Matki Boskiej  zawieszony na delikatnym łańcuszku o skręcanym splocie. Całość wykonana z dwukolorowego złota próby 0,585.Aby twój prezent pozostał na dłużej w pamięci proponujemy grawerowną dedykację na specjalnej tabliczce umieszczonej w eleganckim opakowaniu.

W magazynie
248,00 zł

Złoty nowoczesny medalik z wizerunkiem Matki Boskiej wykonany z żółtego złota próby 0,585.Każdy nasz wyrób dostarczamy w gustownym opakowaniu.Proponujemy wygrawerowanie dedykacji na specjalnej tabliczce umieszczonej w eleganckim opakowaniu.( Przykład dedykacji na zdjęciu)

W magazynie
326,00 zł

Złoty "CUDOWNY" medalik wykonany z żółtego złota próby 0,333.Każdy nasz wyrób dostarczamy w gustownym opakowaniu.Proponujemy wygrawerowanie dedykacji na specjalnej tabliczce umieszczonej w eleganckim opakowaniu.( Przykład dedykacji na zdjęciu)

W magazynie
110,00 zł

Polecamy złoty,diamentowany krzyżyk wykonany z żółtego złota próby 0,333. Zawieszony na łańcuszku może stanowić doskonały prezent z okazji Chrztu Św. lub Komunii Świętej. Aby Twój prezent został zapamiętany na zawsze proponujemy grawerowaną dedykację na tabliczce umieszczonej w eleganckim opakowaniu.

W magazynie
145,00 zł

Polecamy złoty, gładki krzyżyk wykonany z żółtego złota próby 0,333. Zawieszony na łańcuszku może stanowić doskonały prezent z okazji Chrztu Św. lub Komunii Świętej. Aby Twój prezent został zapamiętany na zawsze proponujemy grawerowaną dedykację na tabliczce umieszczonej w eleganckim opakowaniu.

W magazynie
179,00 zł

Złoty "Cudowny"medalik z wykonany z żółtego złota próby 0,333.Każdy nasz wyrób dostarczamy w gustownym opakowaniu.Proponujemy wygrawerowanie dedykacji na specjalnej tabliczce umieszczonej w eleganckim opakowaniu.( Przykład dedykacji na zdjęciu)

W magazynie
169,00 zł

Złoty  medalik z wizerunkiem Matki Boskiej Częstochowskiej wykonany z żółtego złota próby 0,333.Każdy nasz wyrób dostarczamy w gustownym opakowaniu.Proponujemy wygrawerowanie dedykacji na specjalnej tabliczce umieszczonej w eleganckim opakowaniu.( Przykład dedykacji na zdjęciu)

Towar na wyczerpaniu.Pytaj o dostępność.
119,00 zł

Złota z zawieszka w kształcie koniczynki z osadzonymi cyrkoniami wykonana ze złota próby 0,333.( 8 karat ).Do kompletu polecamy łańcuszek o skręcanym splocie.Istnieje możliwość wykonania graweru  na specjalnej tabliczce umieszczonej w eleganckim opakowaniu.Na zdjęciu przykład dedykacji. Każdy nasz wyrób jest nowy z dołączoną metką jubilerską.

W magazynie
289,00 zł

Złota  zawieszka o kształcie koniczynki  z cyrkoniami zawieszona na delikatnym łańcuszku o skręcanym splocie. Całość wykonana z zółtego złota próby 0,333.Aby twój prezent pozostał na dłużej w pamięci proponujemy grawerowną dedykację na specjalnej tabliczce umieszczonej w eleganckim opakowaniu.

W magazynie
Pokazuje 13 - 24 z 39 elementów

Do góry