Naszyjniki 

na stronę
328,00 zł

Naszyjnik wykonany ze srebra próby 925 oraz ekskluzywnych kryształów Swarovski® crystals w kolorze Scarabaeus Green. Do kompletu polecamy kolczyki o tej samej barwie. Autentyczność kamieni potwierdzona specjalnym certyfikatem. Każdy nasz wyrób jest nowy i jest dostarczany w eleganckim opakowaniu.

W magazynie
243,00 zł

Naszyjnik wykonany ze srebra próby 925 oraz ekskluzywnych kryształów Swarovski® crystals w kolorach Bermuda Blue, Aquamarine, Crystal i Denim Blue. Do kompletu polecamy kolczyki o tej samej barwie. Autentyczność kamieni potwierdzona specjalnym certyfikatem. Każdy nasz wyrób jest nowy i jest dostarczany w eleganckim opakowaniu.

W magazynie
129,00 zł

Naszyjnik wykonany ze srebra próby 925 oraz ekskluzywnych kryształów Swarovski® crystals w kolorach Bermuda Blue. Do kompletu polecamy kolczyki o tej samej barwie. Autentyczność kamieni potwierdzona specjalnym certyfikatem. Każdy nasz wyrób jest nowy i jest dostarczany w eleganckim opakowaniu.

Towar na zamówienie.Termin wykonania do 14 dni.
129,00 zł

Naszyjnik wykonany ze srebra próby 925 oraz ekskluzywnych kryształów Swarovski® crystals w kolorach Aurore Boreale. Do kompletu polecamy kolczyki o tej samej barwie. Autentyczność kamieni potwierdzona specjalnym certyfikatem. Każdy nasz wyrób jest nowy i jest dostarczany w eleganckim opakowaniu.

Towar na zamówienie.Termin wykonania do 14 dni.
129,00 zł

Naszyjnik wykonany ze srebra próby 925 oraz ekskluzywnych kryształów Swarovski® crystals w kolorach Vitrail Light. Do kompletu polecamy kolczyki o tej samej barwie. Autentyczność kamieni potwierdzona specjalnym certyfikatem. Każdy nasz wyrób jest nowy i jest dostarczany w eleganckim opakowaniu.

Towar na zamówienie.Termin wykonania do 14 dni.
129,00 zł

Naszyjnik wykonany ze srebra próby 925 oraz ekskluzywnych kryształów Swarovski® crystals w kolorach Vitrail Medium. Do kompletu polecamy kolczyki o tej samej barwie. Autentyczność kamieni potwierdzona specjalnym certyfikatem. Każdy nasz wyrób jest nowy i jest dostarczany w eleganckim opakowaniu.

Towar na zamówienie.Termin wykonania do 14 dni.
765,00 zł

Polecamy złoty naszyjnik składający się z dwóch połączonych kółeczek z których jedno wysadzane jest cyrkoniami Został on wykonany w całości z żółtego złota próby 0,585 (14 karat).Do kompletu polecamy bransoletkę oraz kolczyki.Każdy nasz wyrób jest nowy o czym świadczy dołączona metka jubilerska. 

W magazynie
449,00 zł

Polecamy złoty naszyjnik składający się z łańcuszka ozdobionego kilkoma kuleczkami. Został on wykonany z żółtego złota próby 0,333(8 karat).Do kompletu polecamy bransoletkę oraz kolczyki.Każdy nasz wyrób jest nowy o czym świadczy dołączona metka jubilerska. 

W magazynie
315,00 zł

Polecamy złoty naszyjnik ozdobiony cyrkoniami. Został on wykonany w całości z żółtego złota próby 0,333 (8 karat).Do kompletu polecamy bransoletkę oraz kolczyki.Każdy nasz wyrób jest nowy o czym świadczy dołączona metka jubilerska. 

W magazynie
379,00 zł

Polecamy  naszyjnik ozdobiony złotymi kółeczkami. Został on wykonany w całości z żółtego złota próby 0,333 (8 karat).Do kompletu polecamy bransoletkę oraz kolczyki.Każdy nasz wyrób jest nowy o czym świadczy dołączona metka jubilerska. 

W magazynie
Nowy
95,00 zł

Piękny naszyjnik z elementami w kształcie serc wykonany ze srebra próby 0,925.Do kompletu polecamy bransoletkę.Aby twój prezent na dłużej został w pamięci możemy wykonać grawer z dedykacją na specjalnej tabliczce.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerską i jest dostarczany w eleganckim opakowaniu.

W magazynie
Nowy
119,00 zł

Piękny naszyjnik z elementem w kształcie serca z cyrkonią wykonany ze srebra próby 0,925.Do kompletu polecamy bransoletkę.Aby twój prezent na dłużej został w pamięci możemy wykonać grawer z dedykacją na specjalnej tabliczce.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerską i jest dostarczany w eleganckim opakowaniu.

W magazynie
Pokazuje 37 - 48 z 51 elementów

Do góry