Zawieszki 

na stronę
189,00 zł

Złoty medalik z wizerunkiem Matki Boskiej z dzieciątkiem wykonany z  żółtego złota próby 0,333.Każdy nasz wyrób dostarczamy w gustownym opakowaniu.Proponujemy wygrawerowanie dedykacji w eleganckim opakowaniu.

W magazynie
349,00 zł

Polecamy złoty" Cudowny" medalik  zawieszony na delikatnym złotym łańcuszku o skręcanym splocie. Całość wykonana z żółtego złota próby 0,333. Na życzenie istnieje możliwość wykonania specjalnej tabliczki z dedykacją umieszczonej w ozdobnym opakowaniu.Każdy nasz wyrób jest nowy i dostarczany w eleganckim pudełeczku.

W magazynie
119,00 zł

Złoty medalik w kształcie papirusa z wizerunkiem Matki Boskiej z dzieciątkiem wykonany z  żółtego złota próby 0,333.Każdy nasz wyrób dostarczamy w gustownym opakowaniu.Proponujemy wygrawerowanie dedykacji w eleganckim opakowaniu.

W magazynie
179,00 zł

Piękny naszyjnik o bardzo nowoczesnym kształcie trójkąta wykonany ze srebra próby 0,925.Do kompletu polecamy kolczyki.Aby twój prezent na dłużej został w pamięci możemy wykonać grawer z dedykacją na specjalnej tabliczce.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerską i jest dostarczany w eleganckim opakowaniu.

W magazynie
169,00 zł

Piękny naszyjnik o bardzo nowoczesnym kształcie wykonany ze srebra próby 0,925.Do kompletu polecamy kolczyki.Aby twój prezent na dłużej został w pamięci możemy wykonać grawer z dedykacją na specjalnej tabliczce.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerską i jest dostarczany w eleganckim opakowaniu.

W magazynie
779,00 zł

Polecamy złotą zawieszkę  wykonaną z żółtego złota próby 0,585 ( 14 Karat ).Model ten został ozdobiony kamieniami takimi jak: London Blue Topaz o masie 0,94 ct , 5 diamentami o łącznej masie  0,013 ct w jakości I/P2+ oraz 6 sztukami szafirów o łącznej masie 0,20 ct.W komplecie z pierścionkiem mogą one stanowić idealny prezent dla bliskiej osoby.Każdy nasz...

W magazynie
415,00 zł

Polecamy złotą zawieszkę ozdobioną 1 kamieniem London Blue Topaz o łącznej masie 1,32 ct. Wyrób wykonano z zółtego złota próby 0,585.Do kompletu polecamy kolczyki oraz oryginalną bransoletkę.Autentyczność kamieni szlachetnych została potwierdzona certyfikatem autentyczności.Każdy nasz wyrób jest nowy i jest dostarczany w eleganckim opakowaniu.

W magazynie
Pokazuje 121 - 127 z 127 elementów

Do góry