Kolczyki 

na stronę
165,00 zł

Kolczyki wykonane ze srebra próby 925 oraz ekskluzywnych kryształów Swarovski® Crystals. W kolorze Bermuda Blue. Autentyczność kamieni potwierdzona specjalnym hologramem.Każdy nasz produkt jest nowy i dostarczany w eleganckim opakowaniu.

Towar na zamówienie.Termin wykonania do 14 dni.
165,00 zł

Kolczyki wykonane ze srebra próby 925 oraz ekskluzywnych kryształów Swarovski® Crystals. W kolorze Aurore Boreale. Autentyczność kamieni potwierdzona specjalnym hologramem.Każdy nasz produkt jest nowy i dostarczany w eleganckim opakowaniu.

Towar na zamówienie.Termin wykonania do 14 dni.
165,00 zł

Kolczyki wykonane ze srebra próby 925 oraz ekskluzywnych kryształów Swarovski® Crystals. W kolorze Vitrail Light. Autentyczność kamieni potwierdzona specjalnym hologramem.Każdy nasz produkt jest nowy i dostarczany w eleganckim opakowaniu.

Towar na zamówienie.Termin wykonania do 14 dni.
165,00 zł

Kolczyki wykonane ze srebra próby 925 oraz ekskluzywnych kryształów Swarovski® Crystals. W kolorze Vitrail Medium. Autentyczność kamieni potwierdzona specjalnym hologramem.Każdy nasz produkt jest nowy i dostarczany w eleganckim opakowaniu.

Towar na zamówienie.Termin wykonania do 14 dni.
1 030,00 zł

Polecamy piękne, wiszące kolczyki wysadzane cyrkoniami wykonane w całości z żółtego złota próby 0,585.W komplecie z pierścionkiem oraz zawieszką mogą one być idealnym prezentem dla bliskiej osoby.Model ten możemy również wykonać w próbie 0,333 i z innymi kolorami kamieni.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerską i wysłany w gustownym opakowaniu.

W magazynie
595,00 zł

Polecamy piękne, wiszące kolczyki wysadzane cyrkoniami wykonane w całości z żółtego złota próby 0,333.W komplecie z pierścionkiem oraz zawieszką mogą one być idealnym prezentem dla bliskiej osoby.Model ten możemy również wykonać w próbie 0,585 i z innymi kolorami kamieni.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerską i wysłany w gustownym opakowaniu.

W magazynie
629,00 zł

Polecamy złote kolczyki ozdobione 2 kamieniami London Blue Topaz o łącznej masie 1,76 ct. Wyrób wykonano z zółtego złota próby 0,585.Do kompletu polecamy zawieszkę oraz oryginalną bransoletkę.Autentyczność kamieni szlachetnych została potwierdzona certyfikatem autentyczności.Każdy nasz wyrób jest nowy i jest dostarczany w eleganckim opakowaniu.

W magazynie
269,00 zł

Polecamy piękne kolczyki, nausznice z osadzonymi cyrkoniami wykonane w całości z żółtego złota próby 0,333. Mogą one być idealnym prezentem dla bliskiej osoby.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerską i wysłany w gustownym opakowaniu.

W magazynie
Pokazuje 85 - 92 z 92 elementów

Do góry