Kolczyki 

na stronę
539,00 zł

Polecamy złote kolczyki wysadzane cyrkoniami i opalami wykonane w całości z żółtego złota próby 0,585.W komplecie z pierścionkiem i zawieszką mogą one być idealnym prezentem dla bliskiej osoby.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerską i wysłany w gustownym opakowaniu.

W magazynie
539,00 zł

Polecamy złote kolczyki wysadzane cyrkoniami i szafirami wykonane w całościz żółtego złota próby 0,585.W komplecie z pierścionkiem i zawieszką mogą one być idealnym prezentem dla bliskiej osoby.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerską i wysłany w gustownym opakowaniu.

Towar na zamówienie.Pytaj o dostępność.
539,00 zł

Polecamy złote kolczyki wysadzane cyrkoniami i rubinami wykonane w całościz żółtego złota próby 0,585.W komplecie z pierścionkiem i zawieszką mogą one być idealnym prezentem dla bliskiej osoby.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerską i wysłany w gustownym opakowaniu.

W magazynie
539,00 zł

Polecamy złote kolczyki wysadzane cyrkoniami  wykonane w całościz żółtego złota próby 0,585.W komplecie z pierścionkiem i zawieszką mogą one być idealnym prezentem dla bliskiej osoby.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerską i wysłany w gustownym opakowaniu.

W magazynie
539,00 zł

Polecamy złote kolczyki wysadzane cyrkoniami i granatami wykonane w całościz żółtego złota próby 0,585.W komplecie z pierścionkiem i zawieszką mogą one być idealnym prezentem dla bliskiej osoby.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerską i wysłany w gustownym opakowaniu.

W magazynie
695,00 zł 735,00 zł

Polecamy oryginalne, złote kolczyki wysadzane cyrkoniami wykonane w całości z żółtego złota próby 0,333.W komplecie z pierścionkiem oraz zawieszką mogą one być idealnym prezentem dla bliskiej osoby.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerską i wysłany w gustownym opakowaniu.

Obniżona cena!
Towar niedostępny.
595,00 zł

Polecamy piękne, wiszące kolczyki wysadzane granatami i cyrkoniami wykonane w całościz żółtego złota próby 0,333.W komplecie z pierścionkiem oraz zawieszką mogą one być idealnym prezentem dla bliskiej osoby.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerskąi wysłany w gustownym opakowaniu.

W magazynie
545,00 zł

Polecamy piękne, wiszące kolczyki wysadzane opalami i cyrkoniami wykonane w całościz żółtego złota próby 0,333.W komplecie z pierścionkiem oraz zawieszką mogą one być idealnym prezentem dla bliskiej osoby.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerskąi wysłany w gustownym opakowaniu.

W magazynie
595,00 zł

Polecamy piękne, wiszące kolczyki wysadzane rubinami i cyrkoniami wykonane w całościz żółtego złota próby 0,333.W komplecie z pierścionkiem oraz zawieszką mogą one być idealnym prezentem dla bliskiej osoby.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerską i wysłany w gustownym opakowaniu.

W magazynie
595,00 zł

Polecamy piękne, wiszące kolczyki wysadzane szafirami i cyrkoniami wykonane w całościz żółtego złota próby 0,333.W komplecie z pierścionkiem oraz zawieszką mogą one być idealnym prezentem dla bliskiej osoby.Model ten możemy również wykonać w próbie 0,585 i z innymi kolorami kamieni.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerskąi wysłany w gustownym...

W magazynie
980,00 zł

Polecamy piękne, wiszące kolczyki wysadzane szafirami i cyrkoniami wykonane w całościz żółtego złota próby 0,585.W komplecie z pierścionkiem oraz zawieszką mogą one być idealnym prezentem dla bliskiej osoby.Model ten możemy również wykonać w próbie 0,333 i z innymi kolorami kamieni.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerskąi wysłany w gustownym...

W magazynie
980,00 zł

Polecamy piękne, wiszące kolczyki wysadzane rubinami i cyrkoniami wykonane w całościz żółtego złota próby 0,585.W komplecie z pierścionkiem oraz zawieszką mogą one być idealnym prezentem dla bliskiej osoby.Model ten możemy również wykonać w próbie 0,333 i z innymi kolorami kamieni.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerskąi wysłany w gustownym...

W magazynie
Pokazuje 13 - 24 z 89 elementów

Do góry