Kolczyki 

na stronę
205,00 zł

Polecamy złote kolczyki w kształcie serduszek wykonane w całości z żółtego złota próby 0,333.Aby twój prezent pozostał na dłużej w pamięci proponujemy grawer na specjalnej tabliczce umieszczonej w gustownym opakowaniu.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerską.

W magazynie
515,00 zł

Polecamy złote kolczyki  wykonane z dwukolorowego złota próby 0,333.W komplecie z pierścionkiem mogą one być idealnym prezentem dla ukochanej osoby.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerską i wysłany w gustownym opakowaniu.

Towar chwilowo niedostępny.
389,00 zł

Polecamy złote kolczyki wysadzane cyrkoniami i szafirem wykonane w całości z żółtego złota próby 0,333.W komplecie z pierścionkiem i zawieszką mogą one być idealnym prezentem dla bliskiej osoby.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerską i wysłany w gustownym opakowaniu.

W magazynie
389,00 zł

Polecamy złote kolczyki wysadzane cyrkoniami i rubinem wykonane w całości z żółtego złota próby 0,333.W komplecie z pierścionkiem i zawieszką mogą one być idealnym prezentem dla bliskiej osoby.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerską i wysłany w gustownym opakowaniu.

W magazynie
389,00 zł

Polecamy złote kolczyki wysadzane cyrkoniami  wykonane w całości z żółtego złota próby 0,333.W komplecie z pierścionkiem i zawieszką mogą one być idealnym prezentem dla bliskiej osoby.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerską i wysłany w gustownym opakowaniu.

W magazynie
135,00 zł

Polecamy złote,klasyczne kolczyki kółeczka wykonane w całości z żółtego złota próby 0,333.Mogą one być idealnym prezentem dla bliskiej osoby.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerską i wysłany w gustownym opakowaniu.

W magazynie
219,00 zł

Polecamy złote dwukolorowe kolczyki wykonane w całości ze złota próby 0,333.Mogą one być idealnym prezentem dla bliskiej osoby.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerskąi wysłany w gustownym opakowaniu.

W magazynie
119,00 zł

Polecamy piękne,subtelne kolczyki ozdobione niebieską emalią i markazytami,wykonane w całości ze srebra próby 0,925.Do kompletu polecamywisiorek,oraz bransoletkę.Komplet taki może byc doskonałym prezentemdla ukochanej osoby na każdą okazję.Każdy nasz wyrób dostarczamy w gustownym opakowaniu,może to być również opakowanie na specjalną okazję.

Produkt chwilowo niedostępny
59,00 zł

Polecamy piękne wiszące kolczyki ozdobione białymi perłami słodkowodnymi o średnicy 8 mm.Autentyczność pereł została potwierdzona certyfikatem.Do kompletu polecamy naszyjnik oraz bransoletkę.  

Towar chwilowo niedostępny.
35,00 zł

Polecamy piękne  kolczyki ozdobione białymi perłami o średnicy 8 mm.Do kompletu polecamy naszyjnik oraz bransoletkę.  

W magazynie
637,00 zł

Polecamy złote kolczyki wysadzane cyrkoniami i opalami wykonane w całości z żółtego złota próby 0,585.W komplecie z pierścionkiem i zawieszką mogą one być idealnym prezentem dla bliskiej osoby.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerską i wysłany w gustownym opakowaniu.

W magazynie
637,00 zł

Polecamy złote kolczyki wysadzane cyrkoniami i szafirami wykonane w całościz żółtego złota próby 0,585.W komplecie z pierścionkiem i zawieszką mogą one być idealnym prezentem dla bliskiej osoby.Każdy nasz wyrób jest nowy,opatrzony metką jubilerską i wysłany w gustownym opakowaniu.

Towar na zamówienie.Pytaj o dostępność.
Pokazuje 1 - 12 z 83 elementów

Do góry